Hakkımızda

 Düğün, kına, sünnet gibi sevdiklerinizle paylaşacağınız özel günlerinizde güzelliğinizi yansıtmak ve mutluluğunuzu sevdiklerinizle paylaşmak için arayacağınız adres olarak hizmete başladık. Yetenekli kuaförlerimizin ellerinde, istediğiniz güzellik işlemi ve saç modeliyle kendinizi güvende ve özel hissedeceksiniz. Kuaförlerimiz özenle ve dikkatle çalışarak, kapıdan kendinize güveneniz artmış ve yenilenmiş bir şekilde ayrılacaksınız.

 

Geniş bir saç bakımı yelpazesine sahip olan kataloğumuzda, her müşteriye hitap edecek düzeyde modeller bulunmaktadır. Saç tasarım modelleri, kalıcı makyaj uygulamaları, nişan başı modelleri ve daha birçok hizmet şubemizde sizleri beklemekte. Siz de güzel saç modelleri ve kalıcı makyajdan saç botoks işlemlerine kadar birçok hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız, sizi deneyimli çalışanlarımız ve kaliteli malzemelerimiz ile şubelerimizde bekliyor olacağız.

 

İstanbul hizmet sektöründe adını duyurmaya hazırlanan Evren Bilici Kuaför ve Güzellik Salonu, sizlerin güzelliğini ve özgüvenini kendine meslek edinerek, memnuniyetinizden ve taleplerinizden ödün vermeden çalışmalarını gerçekleştirmeyi hedefliyor. Geniş yelpazeli hizmetlerimizden yararlanmak ve özel günlerinizde güzelliğinizi dışa yansıtmak istiyorsanız, iletişim numaralarımızı kullanarak randevu alabilir ya da şubemizi ziyaret ederek tekniklerimiz ve fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Sizi güzellikle buluşturmak ve sahip olduğunuz potansiyel güzelliği olabildiğince dışa vurmak için şubemize bekliyoruz.

istanbul şişli kalıcı makyaj uygulaması,istanbul şişli kalıcı makyaj işlemleri,istanbul şişli kalıcı makyaj uzmanı,istanbul şişli profesyonel kalıcı makyaj uygulaması,istanbul şişli kalıcı makyaj fiyatları,istanbul şişli kalıcı makyaj salonları,istanbul şişli kalıcı makyaj salonu,şişli kalıcı makyaj uygulaması,şişli kalıcı makyaj işlemleri,şişli kalıcı makyaj uzmanı,şişli profesyonel kalıcı makyaj uygulaması,şişli kalıcı makyaj fiyatları,şişli kalıcı makyaj salonları,şişli kalıcı makyaj salonu,şişli ombre uygulaması,şişli sombre uygulaması,

Öne Çıkarılanlar

Şişli Sombre

SOMBRE NASIL UYGULANIR?

Şişli Ombre

Ombre Saç Nedir?

Şişli Ombre & Sombre Uygulaması

1. Ombre: Ombre, saç boyama tekniğidir ve ge

Şişli Kalıcı Makyaj

Kalıcı Makyaj Nelerdir?

Yorumlar

kısa saç kesimi icin doğru adres

Aliye Çadırcı

5 Yıldız